LT-ONLINE

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

LT-ONLINE kas tai?

Global ... čia rasite linksmus ir įdomesnius video, anekdotus ir šiaip pastebėjimus apie technikos galimybes ir galimą panaudojimą.

Joomla

GlobalŠis puslapis yra padarytas Joomla pagalba, Joomla tai atviro kodo turinio valdymo sistema (TVS).

Pasirink išvaizdą

Global

Nepatinka puslapio išvaizda? Nusistatyk pats. Nustatymuose rasite išvaizdos keitimo galimybes...

Su šio puslapio pagalba tikiuosi išmokti naudoti Joomla, sekti jos progresą ir tuo pačiu pasidalinti su Jumis savo įspūdžiais bei pastebėjimais. Aišku šiame puslapyje rasite ne tik informacijos apie Joomla, čia talpinsiu linksmus ir įdomesnius video, anekdotus ir šiaip pastebėjimus apie technikos galimybes ir galimą panaudojimą.

Sveiki atvyke į LT-Online !!!

Raidžių išdėstymo svarba

El.paštas Spausdinti PDF
Moskinliknai nsutatė, jog yra višiskai nsevbru kioka travka riadės isšėdtytos žoždusioe, savbru tik  pmira ir paksunitė rdaiė btūų svao vitejoe - vis teik taktses yra piukiai   skamitoas. Tai yra dėl to, kad skatiymadi mes žirūim ne keikveiną rdaię iš  eliės, bet vsią radižių rikninį ikšrat.
 

Verta peržiūros reklama

El.paštas Spausdinti PDF

Šitą reklama peržiūrėti verta vien dėl galimo optimizmo pakilimo šiais sunkiais kriziniais laikais.

Rasta intiko tyruose. (Hmmm už reklamos platinima turėtų mokėti, ar aš neteisus?)

 

Skirtumas tarp 54 ir 18 metų

El.paštas Spausdinti PDF

Pasilinksminkime, anekdotas apie šeimos santykius:

Sąžiningas verslininkas siunčia laišką savo žmonai :

"Mano mielai žmonai. Tu, be abejo, supranti, kad aš, kaip ir tu, turiu tam tikrų poreikių, o kadangi tau jau 54, tu manęs nebegali patenkinti. Aš esu labai laimingas su tavimi ir vertinu tave kaip gerą žmoną. Todėl tikiuosi, kad nesuprasi manęs klaidingai, kai gavusi šį laišką sužinosi, kad aš su Vanesa, mano 18 metų sekretore, būsiu Comfort viešbutyje. Bet gali būti rami. Prieš vidurnaktį aš grįšiu namo."

Grįžęs namo, vyras randa virtuvėje ant stalo šį laišką:

"Mano mielas vyre, Gavau tavo laišką ir dėkoju už tavo atvirumą ir sąžiningumą. Šia proga norėčiau tau priminti, kad tau jau irgi sukako 54. Kartu norėčiau informuoti tave, kad tuo metu, kai skaitysi šį laišką, aš būsiu kartu su savo teniso mokytoju Mišeliu, kuriam, kaip ir tavo sekretorei, irgi 18, Fiesta viešbutyje. Kaip sėkmingas verslininkas, ir dar tokių puikių matematinių sugebėjimų vyras, tu, žinoma, suprasi, kad mes esame atsidūrę tokioje pačioje situacijoje, tačiau yra šioks toks skirtumėlis: 18 daugiau kartų įeina į 54, nei 54 į 18…

todėl, kaip supranti, visiškai logiška, kad manęs iki rytojaus ryto galima nelaukti. Švelnus bučkis nuo tavo žmonos, kuri tikrai puikiai tave supranta…"

 

Kova su kiaulių gripu Kanadoje

El.paštas Spausdinti PDF

Nors kiaulių gripas gydomas vienodai visame pasaulyje, bet vistiek kai kurios šalys žiūri su humoru į šį reikaliuką.

Štai taip siūlo kovoti su kiaulių gripu, gal geriau sakyti apskritai su gripu, Kanados sveikatos ministerija:

 

Čia tai vaizdelis

El.paštas Spausdinti PDF

Dubajuje (Jungtiniai Arabų Emyratai) stovintis "Burj Dubai" yra aukščiausias pasaulio pastatas. Nežinau kiek būtų žmonių kurie nepridėtų į kelnes filmuodami šį vaizdelį. 

 


Puslapis 2 iš 4

Klausimėlis

Kuri puslapio tematika patinka?
 

Reklama

Čia galėtų būti ir jūsų reklama.