LT-ONLINE

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

LT-ONLINE kas tai?

Global ... čia rasite linksmus ir įdomesnius video, anekdotus ir šiaip pastebėjimus apie technikos galimybes ir galimą panaudojimą.

Joomla

GlobalŠis puslapis yra padarytas Joomla pagalba, Joomla tai atviro kodo turinio valdymo sistema (TVS).

Pasirink išvaizdą

Global

Nepatinka puslapio išvaizda? Nusistatyk pats. Nustatymuose rasite išvaizdos keitimo galimybes...

Šis puslapis tai galimybė susipažinti su Joomla, Joomla yra atviro kodo turinio valdymo sistema (TVS), kurią dešimtys tūkstančių naudotojų apibūdina kaip geriausią turinio valdymo sistemą pasaulyje.

Apie Joomla ir LT-ONLINE

Šis puslapis tai galimybė susipažinti su Joomla, Joomla yra atviro kodo turinio valdymo sistema (TVS), kurią dešimtys tūkstančių naudotojų apibūdina kaip geriausią turinio valdymo sistemą pasaulyje.

Joomla yra parašyta PHP programavimo kalba ir skirta kurti ir valdyti internetiniam arba vidiniam tinklapiui naudojant MySQL duomenų bazę. Joomla pasižymi tokiomis ypatybėmis, kaip puslapių įrašymas į podėlį gerinant veikimo spartą, RSS kanalų naudojimu, bet kurio įrašo spausdinimu, eksportavimu į PDF formatą, blogo galimybėmis, apklausų sudarymu, kalendorių naudojimu, paieška tinklapyje, pritakymu daugiakalbei aplinkai ir kitomis ypatybėmis. 

Pavadinimas "Joomla" tariamas kaip "Džiumla", kuris Suahili kalboje reiškia "visas" arba "visuma". Jis buvo pasirinktas kaip atspindintis kūrėjų komandos ir bendruomenės atsidavimą projektui. Pirmas Joomla leidimas (Joomla v.1.0.0) buvo išleistas 2005m. rugsėjo 16d. Tai buvo perdirbtas Mambo TVS projektas, kuriame buvo ištaisytos įvairios klaidos ir saugumo spragos. Projektas numato, kad naujoji Joomla! 2.0 versija bus perrašyta iš pagrindų, naudojant PHP 5.

Su šio puslapio pagalba tikiuosi išmokti naudoti Joomla, sekti jos progresą ir tuo pačiu pasidalinti su Jumis savo įspūdžiais bei pastebėjimais. Aišku šiame puslapyje rasite ne tik informacijos apie Joomla, čia talpinsiu linksmus ir įdomesnius video, anekdotus ir šiaip pastebėjimus apie technikos galimybes ir galimą panaudojimą.

 

Klausimėlis

Kuri puslapio tematika patinka?
 

Reklama

Čia galėtų būti ir jūsų reklama.