LT-ONLINE

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

LT-ONLINE kas tai?

Global ... čia rasite linksmus ir įdomesnius video, anekdotus ir šiaip pastebėjimus apie technikos galimybes ir galimą panaudojimą.

Joomla

GlobalŠis puslapis yra padarytas Joomla pagalba, Joomla tai atviro kodo turinio valdymo sistema (TVS).

Pasirink išvaizdą

Global

Nepatinka puslapio išvaizda? Nusistatyk pats. Nustatymuose rasite išvaizdos keitimo galimybes...

Pavadinimas "Joomla" tariamas kaip "Džiumla", kuris Suahili kalboje reiškia "visas" arba "visuma". Jis buvo pasirinktas kaip atspindintis kūrėjų komandos ir bendruomenės atsidavimą projektui. Pirmas Joomla leidimas (Joomla v.1.0.0) buvo išleistas 2005m. rugsėjo 16d.

Vyro dalia

El.paštas Spausdinti PDF
Nario vertinimas: / 5
BlogiausiasGeriausias 

Iš pradžių ji ateidavo. Į svečius. Paskui tiesiog ateidavo. Paskui kažkaip užsisėdėdavo ir likdavo nakvoti. O paskui jau nebeišėjo visiškai.

Ant palangių atsirado gėlių vazonai, aš nebegalėjau rūkyti virtuvėje, o vonios kambario veidrodyje skutausi iš atminties, nes jį visą uždengė buteliukai ir flakoniukai.

Prasidėjo netikėtumai.

1. Paaiškėjo, kad prezervatyvų ji nepripažįsta. "Aš su jais nieko nejaučiu." Tablečių vengia. "Jos kenkia!" Liko senas biblinis būdas.
Bet tuo rūpintis turiu aš pats. Labai stengiuosi. Bet jai visada pritrūksta penkių sekundžių.

2. Niekada nežinau, kas pasitiks mane prie durų: blondinė, šatenė ar raudonplaukė. Vos tik priprantu, - ji nutaria, jog metas keistis.
Kokios spalvos ji buvo tada, kai dar tik ateidavo į svečius, jau neatmenu.

3. Sublogęs keletu kilogramų, nupirkau jai kulinarinę knygą. Mylimoji pareiškė, kad ji per sudėtinga, nes pats pirmas bandymas - vištos
kepimas - neišdegė. Tiksliau, sudegė. Aš suvalgiau tris salotų lapelius ir kitą dieną "Vaikų pasaulyje" nupirkau kulinarinių receptų
knygelę su paveiksliukais "Nuspalvink!" jaunesniojo mokyklinio amžiaus mergaitėms. Vakarienės gavau manų košės. Su gumulais. Pagalvojau, kad
parduotuvėje galėtų būti tokie paketai su užrašu "Maistas vyrams. 10 kg.". Nusipirkai - porą dienų sotus.4. Nuo nesankcionuoto mano prisilietimo jai atsiranda hematoma. Vieną  dieną skauda juosmenį, kitą - galvą, trečią - krūtinę, ketvirtą -
pilvo apačią. Ir taip toliau. Jos stomatologas jau tikriausiai nusipirko naują mašiną, o terapeutė, regis, nusprendė eiti dekretinių.

5. Ji mėgsta ilgus pokalbius, bet mano dalyvavimas ne visai būtinas.
Jeigu nespėju įterpti "Eikš pas mane", esu atleistas iki kito ryto.

6. Jos pačios balso jai maža. Virtuvėje veikia radijas, svetainėje - televizorius, miegamajame - CD. Tuo metu ji dar sugeba kalbėti mobiliuoju telefonu.

7. Ji plečiasi mano bute kaip tvanas. Jos daiktai užėmė erdvę nuo grindų iki lubų. Man neliko kur atsisėsti, kad neišgirsčiau klyksmo "Suglamžysi!"

8. Ji valandų valandas guli vonioje. Ir visą laiką vagia mano skutimosi peiliukus.

9. Šeštadieniais mes vaikštome po kosmetikos parduotuves, o sekmadieniais - po trikotažo. Paskui mėnesį mintame manų koše iš minėtos spalvinimo knygelės.

10. Atrodo, ji serga amnezija. Praėjus dviem valandoms po mano meilės prisipažinimų apkaltina mane bejausmiškumu, dar po valandos ją ištinka
isterija, o paskui ji suserga depresija.

11. Skaičiai jai - sunkiai įkandama sritis. "Grįšiu antrą" gali reikšti diapazoną nuo 12.30 iki 16 val. Pusantro tūkstančio ir tūkstantis litų - "Koks skirtumas?"

12. Pats didžiausias netikėtumas - tas, kad aš vis tiek ją myliu.

 

Klausimėlis

Kuri puslapio tematika patinka?
 

Reklama

Čia galėtų būti ir jūsų reklama.