LT-ONLINE

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

LT-ONLINE kas tai?

Global ... čia rasite linksmus ir įdomesnius video, anekdotus ir šiaip pastebėjimus apie technikos galimybes ir galimą panaudojimą.

Joomla

GlobalŠis puslapis yra padarytas Joomla pagalba, Joomla tai atviro kodo turinio valdymo sistema (TVS).

Pasirink išvaizdą

Global

Nepatinka puslapio išvaizda? Nusistatyk pats. Nustatymuose rasite išvaizdos keitimo galimybes...

Su šio puslapio pagalba tikiuosi išmokti naudoti Joomla, sekti jos progresą ir tuo pačiu pasidalinti su Jumis savo įspūdžiais bei pastebėjimais. Aišku šiame puslapyje rasite ne tik informacijos apie Joomla, čia talpinsiu linksmus ir įdomesnius video, anekdotus ir šiaip pastebėjimus apie technikos galimybes ir galimą panaudojimą.

LT-ONLINE

Čia tai vaizdelis

El.paštas Spausdinti PDF

Dubajuje (Jungtiniai Arabų Emyratai) stovintis "Burj Dubai" yra aukščiausias pasaulio pastatas. Nežinau kiek būtų žmonių kurie nepridėtų į kelnes filmuodami šį vaizdelį. 

 

Kaista kompas

El.paštas Spausdinti PDF
Nario vertinimas: / 3
BlogiausiasGeriausias 

Manau nėra čia ką daug aiškinti. Tau sako padėk - kompas kaista, tu susirenki softų, įrankių krūvas ir pasiruoši ilgam alaus vakarui. Bet o tačiau, atidares kompa pamatai priežastį ir aišku alaus tau tenka ne tiek jau ir dauk.

IŠVADA - niekad, oi niekad neskubėk atidaryti kompiuterio korpuso. Tai daryti geriausiai po antro ar trečio alaus rato, nes visada galima pasakyti (jei vistik vaizdas kitoks, negu čia pavaizduotas) kad čia reikės geresnės analizės (tipo alus nepadeda), arba reikalinga papildoma konsultacija (tipo alus nepadeda-reikia stipresnių priemonių).

 

Karinė tematika

El.paštas Spausdinti PDF

Šiek tiek karinės tematikos, nors ir neturėtų būti video linksmybių kategorijoje, bet kol kas kitos ir neturiu.

ENJOY

 

 


Puslapis 4 iš 6

Klausimėlis

Kuri puslapio tematika patinka?
 

Reklama

Čia galėtų būti ir jūsų reklama.